Ifj.jancsi98 kérdése:

Xbox 360 vagy WII?

Figyelt kérdés
tényleg vásárolni szeretnék, nem csak közvélemény kutatás :) a véleményeteket szeretném ár-érték arányt is figyelembevennétek előre is köszi :)
2012. okt. 18. 18:05
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs h a mobilhoz írtam későn vettem észre :)
2012. okt. 18. 18:06
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Xbox 360!


Oka: gyönyörű grafika, erős hardver, szintén családbarát, illetve szórakoztató a KINECT adta lehetőségek miatt (feltéve, ha olyat veszel) gondolok itt az ilyen volumenű játékokra elsősorban.


Rengeteg játék jelenik meg Xbox 360-ra, ami grafikailag igen kimagasló a Wii-hez képest, LIVE lehetőség, minőségi szolgáltatással. Egyértelmű, hogy az Xbox 360!

2012. okt. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
eszedbe ne jusson wii-t venni! Ha mozgásérzékelős játékot akarsz ott van a kinect xboxra , amit megveszel 20 ezerért és nem kell karokat fogdosnod hozzá(Van egy boxos játékom , amit nagyon imádok rajta ). Sokkal élvezhetőbb mint a wii ! :)
2012. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Wii! Nem kell feltétlenül hallgatni a fiatalságra!

Ők csak a véres,akciódús,lövöldözős játékok miatt vesznek boxot,tisztelet a kivételnek! Ő nekik csak a csúcsgrafika számít,és a másikat meg általában lesz@rozzák!

Wiiiiiiiiiiiiiiiiii!

2012. dec. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző kommentelő. LÁTTAD TE HOGY MILYEN JÁTÉKOK VANNAK KINECTRE? Kinect adventures, sports stb.. aha tényleeeeg nagyon véres és akciódús.. PFFF.

Én már játszottam Wiivel is milliószor, de százszor többet ér egy Xbox mint egy Wii ... nézzek pl. csak azt , ha vmiért később el akarja adni! Valamint mint tudjuk a wii már be is indított egy új konzolt..

2013. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

100X többet ér neked,de nem nekem. :)

És nyilvánvaló,h nem a KINECT-es gamek a véresek,hanem a töbség,de ezt neked is tudnod kell.

Szerinted a 10-en éves korosztály miért vesz inkább 360-at,mint wii-t????


-jobb grafika

-CoD stb...!

2013. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is inkább az Xbox 360 at ajánlom , ha már WII -t veszel akkor már az U-t , de az én személyes véleményem az ,hogy az xbox jobb mindkettőnél. De az alapján dönts ,hogy a barátaidnak melyik konzol van , illetve az exkluzív játékok alapján xbox : Halo, Gears of War, Fable....

Wii : Mario , Ikenie No Yoru (Night of the Sacrifice), Zelda , Madworld....

2013. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!