Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC HD7 vagy Nokia Lumia 710?

HTC HD7 vagy Nokia Lumia 710?

Figyelt kérdés

WP7-7.5-ös telefont szeretnék és ezeket néztem. Még ami szóba jöhet, az a HTC Trophy. Egyikről se olvastam semmi rosszat, jelenleg is egy Desire HD-t nyúzok, igaz maradt rajta egy törött üveg skin egy esést követően.

Nos, melyiket vennétek? HD7, Trophy vagy Nokia Lumia 710? És miért?

Előre is köszönöm,



2012. okt. 17. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 710
2012. okt. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a Lumia 710-et , de attól függ hogy kisebb vagy nagyobb telefont akarsz , +0,6 col szól a HTC mellett , és a HTC-t 16gb-al lehet venni , szóval ha fontos a tárhely és 8gb nem elég akkor a Htc-nek még egy + pont . A Nokia Lumia 710-nek viszont a Ghz-e 0,4 el több , szóval gyorsabb a HTC-nél , szóval 1+pont a Nokiá-nak . És a használók véleménye szerint a Nokia jobb fotókat készít mind a HTC , szóval ha ez igaz akkor még egy + pont a Nokiá-nak . De a Nokia jóval olcsóbb is mint a HTC , ezzel a HTC vel egy árkategóriában inkább a Lumia 800 van . A Nokia 800 (69 000 forint) ( [link] , a HTC (64.000 FT.) ( [link] és a Lumia 710 ( [link] (46.000 FT.) . Tudom azt írtad hogy a 2 telefon közül , de én a Lumia 800-at ajánlom , és ha az nem jó akkor a 710-et .
2012. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!