Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megér Sony Xperia U-t vennem?...

Megér Sony Xperia U-t vennem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sajnos a memóriája nem bővíthető, ez az egy bajom a készülékkel. A mostani telefonomon van jó pár zene, és ha új telefont leszek azon biztos lesz jó sok.:) De azon kívül kéne rá pl. játék, alkalmazás..

Megéri megvennem így?


2012. okt. 17. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
akko inkább vedd a sony xperia sola-t. kb ugyanaz mint az U de lehet bővíteni
2012. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én az ace 2re gondoltam. a t-mobilenál nem lehet kapni solát.
2012. okt. 17. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
ace2-őt ne!!!
2012. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ace 2-t ne vedd meg, annál sokkal jobb az u.

A memóriája meg kb. erre elég, mert nekem ezek vannak az xperia u-mon: Játékok: Dead trigger, dead space, shadowgun, modern combat, lets golf3, gta3, és még néhány kissebb játék, és még van 70 zeném rajta, és még 200 mb szabad helyem. Ha ennyi memória elég, akkor meleg szívvel ajánlom, ha nem, akkor az xperia sola-t, és tudom, hogy nem kapható a t-mobilnál, de függetlenül 60000-ért megkapható, és az is megéri az árát.

2012. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
indok hogy miért ne ace2őt?
2012. okt. 18. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:
mert egy rakás sz*r
2012. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!