Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikortól használhatom fel a...

Mikortól használhatom fel a Telenor Bónusz Program kedvezményét új telefon vásárlására? Csak hűségidő lejárta után?

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
A hűségidő lejárta előtt 5 hónappal van lehetőség arra, hogy meghosszabitsd a hűsègedet, és bónusz program keretén belül készülèket vásárolj. Ehhez ismét 2 év hűséget kell vállalni. A bónusz program kicsit változott, nem minden esetben engedélyezi a felgyülemlett bónuszpontokat készülékre levásárolni, erre az üzletben kapsz tájékoztatást. Azért nem mert ha tarifára is aláírsz 2 évet akkor a diferenciált ártáblázat tartalmazza a tarifához a legnagyobb adható kedvezményt.
2012. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig telefonos ügyfélszolgálaton érdeklődtem, ott is azt mondták, hogy nem használható fel készülékre. Ezek szerint az üzletben érdeklődjek? Miért nem használható fel készülékvásárlásra?
2012. okt. 18. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért mert megváltozott a felhasználhatósága! Mivel a diferenciált ártáblázat(amikor tarifahűséget is vállalsz) már tartalmazza a lehető legnagyobb adható kedvezményt. A felgyülelmlett pontokat, ami ftban értendő ezeket szolgáltatásra tudod levásárolni( 5 perc után nulla, net csomagokra, hivás értesítés) a kereted erejéig dijmenes azután fizetős. De bármikor lemondható! Vagy új előfizetésre használod fel.
2012. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nekem a Netshop/Bónusz program oldalon felajánlja a készülékvásárlást, csak a kedvezmény mértéke/értéke nem látszódik...
2012. okt. 18. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem félreértettél! Vásárolhatsz készüléket, ezzel két évet aláírsz. (2 év tarifa, és 2év készülékhűséget). De az évek alatt felgyülemlett pontokat amit a telenor számol ki a szolgáltatónàl eltöltött idő és az átlag költésed alapján, azt kizárólag szolgáltatásra, illetve új előfizetésre. Tehát a készülék árát nem tudod vele csökkenteni. A netshopos ajánlat olcsobb mint amit az üzletben 1-2ezer ftal.
2012. okt. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én már vettem telefont kedvezménnyel ezzel az előfizetéssel, ezek szerint már nem használhatom fel a bónusz pontjaimat készülékvásárlásra?
2012. okt. 20. 12:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb 1 éve változott meg a bónusz pontok levásárolhatósága. Ugyhogy az előzönél volt lehetőséged.
2012. okt. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 meno válasza:
már nem öt hónapal a hüségidő lejárta elött vehető igénybe a bónuszprogra hanem 21 hónaptól
2015. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!