Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csinál ilyenkor a telefonom?

Mit csinál ilyenkor a telefonom?

Figyelt kérdés

Még csak kétszer vettem észre, hogy, mikor bekapcsolod a telefonod, és megnyomod hosszan a középső gombot, és nincs ott alkalmazás...nekem ez volt 2x. Ilyenkor frissít, vagy mi? Ki-be nem kapcsolódhatott, mert kéri a pin kódot..

samsung galaxy ace


2012. okt. 17. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A home gomb hosszanti megnyomásával az utoljára elindított alkalmazásokat látod. Ha nincs ott semmi akkor még nem indítottál el semmit. Ebből a listából meg csak úgy tűnhetnek el az ikonok, ha a telefon újraindul.
2012. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De el voltak indítva a programok, ugyhogy ott voltak az ikonjaik, de a pin kódot meg akkor kérné...
2012. okt. 17. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdésbe meg azt írtad, hogy "mert kéri a pin kódot".
2012. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Biztos... o.O A pin kódot kéri ugyhogy nem kapcsolodhat ki-be..

HA kikapcsolt volna ls be, akkor KÉRNÉ a pin kódot.. Nemtudom mi nem érthető ezen.. O.o... XD kösz h a kérdésre válaszoltál.. -.-

2012. okt. 20. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Tehát a jól értem akkor nálad ki van kapcsolva a pin kód kérése, és ezért lepődsz meg azon, hogy csak úgy random bekéri a pin kódot és kiürül az utoljára futtatott alkalmazások listája.

Mert ugyebár az a normális, ha bekapcsolod/újraindul a telefon akkor mindig kéri a pin kódot, nem csak kérhetné.

De a problémánál maradva, ez akkor is újraindulás lesz és valami szoftveres gubanc miatt figyelmen kívül hagyja a pin kód kérésének kikapcsolását és a rendszer indításával ezt is kéri. Amit tehetsz, hogy csinálsz, hogy az utoljára telepített alkalmazásokat szépen elkezded törölgetni mindaddig amíg a hiba meg nem szűnik, lehet csak egy alkalmazás szórakozott. A másik amit lehet az a gyári visszaállítás, ekkor mindened ugrik és remélhetőleg megoldódik a probléma, a harmadik lehetőség meg az, hogy teljesen újrateszed a romot, esetleg főzött romot használsz. Ha meg semmi nem oldja meg a gondot akkor szerviz.

2012. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ööö... :D mostanában, az instagram-ot, a pou-t, a pic say-t töltöttem le.. Az összes többi régebbi xD.. De szerintem azota csinálja, mióta feltöltöttem az instagram-ot... De csak akkor csinálja, ha pl 3 órán át hozzá se nyúlok..:dd
2012. okt. 21. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!