Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s letiltva, hogy...

Bazsiqa kérdése:

IPhone 4s letiltva, hogy lehetne megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Külföldi telefont vettem használtam nagyon jól jártam vele csak a telefon levan tilvta mert a személy nem fizette vagy nemtudom, hogy lehetne megcsináltatni és mennyiért?Mert már próbáltam ilyen mobilszervizbe, megnézettem gevey sim-mel de nem volt jó.. Aki ért hozzá segitsen már.. Vagy mennyiért tudnám eladni? Előre is köszi

2012. okt. 17. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Külföldi telefont vettem használtam nagyon jól jártam vele csak a telefon levan tilvta mert a személy nem fizette vagy nemtudom"


Szerintem is nagyon jól jártál, szerintem az évszázad üzlete volt :D Bocs, ennyit az iróniáról.


A mobiltelefon hálóza úgy működik, hogy általában a bekapcsolás után felküldi a telefon az IMEI számát ( ez a készülékhez tartozik ) autentikációra. Van egy ún. feketelista funckió és ha tiltólistán van akkor szopóka. Bármilyen kártyát rakhatsz bele, akár magyar kártyát is Stüszi vadásszal, az EIR könyörtelen lesz veled szemben.


Hogy lehet megszabadulni ebből? Legálisan szerintem nagyon nehéz. Meg kellene keresned az eredeti operátort aki indította a letiltást és vele kellene egyezkedned ( reménytelen szerintem ). A magyar szolgáltatók nem fogják engedélyezni a telefont, hiába is rimánkodsz nekik, egyszerűen nem tehetik.


Nem vagyok nagy telefon hacker, de szóba jöhet mint illegális opció az IMEI megváltoztatása. Ez viszont már bűncselekmény. Ezt tudná talán egy "szerviz" megcsinálni, mert a hálózatban egy szervizes nem tud turkálni.


Fél legális opció: megpróbálhatod elpasszolni olyan országban ahol esetleg működőképes a telefon, tőlünk keletre érdemes próbálkozni.


Egyébként honnan tudod, hogy letiltották? Láttad az auth request üzenetre a választ vagymifene? Lehet, hogy csak simán hálózatfüggő és rossz volt a gevey.

2012. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a külföldi telefont vettem ugy értettem h használtam vettem:D nem ugy h én vettem és utána meg h a személy nem fizette:D na mindegy aza baj, hogy énsem értek annyira hozzá bevittem pár telefonoshoz h kifüggetlenítenék és ugy hátha jó lenne de az egyik azt mondta, hogy megprobálhatnánk gevey sim-mel és kicsit furcsa volt mert belerakott kb 5 fajtát és egyik sem volt jó mondta h hagyjam ott majd megcsinálja meg stb.. de nem hagytam.. azt, hogy tudnám megnézni, hogy levane tilvta? mert nem biztos tényleg hogy levane de azért is próbáltam meg gevey sim-mel mert azzal jó kellett volna, hogy legyen de azért köszi szépen
2012. okt. 17. 10:33
 3/9 A kérdező kommentje:
használtan vettem németbe és akitöl vettem nem fizette HASZNÁLTAN* nem tudom leirni már másodszor irtam el:S:S:DD:
2012. okt. 17. 10:37
 4/9 anonim ***** válasza:
csak úgy tudod, ha veszel bele egy másik alaplapot és kicserélteted...tényleg nagyon jó üzlet volt...kb ráfizethetnél még legalább 40-50ezret(ha nem akarsz ismét így járni, és olcsón egy hibás alaplapot venni)
2012. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezzel állítólag meg lehet, de nem garantálom, hogy működik is.

[link]

2012. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát most tegyük fel megcsinálják 60ezerért akkor miért nem jártam jol?:D 8euroért vettem:D 63ezer maximum miért nem érte meg? vegyél akkor ujjan 120ezerért igazad van:D
2012. okt. 18. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Okoska! Hol írtad eddig, hogy 8EUR-ért vetted? Sehol!!!!
2012. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na ezaz..így mindjárt más. amúgy ki volt ez a segg, aki ennyiért eladta?
2012. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ÉS nem lehet hogy valami kínai szar másolat, ami nem is működik?
2012. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!