Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikából szeretnék rendelni...

Amerikából szeretnék rendelni egy Iphone-t rendelni, mit jelent az, hogy This iPhone can be used with any GSM carrier worldwide?

Figyelt kérdés
Főként arra lennék kíváncsi, hogy a bármilyen GSM carrier Magyarországon milyen szolgáltatókat takar?

2012. okt. 15. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy szolgáltató független. Használhatod Magyarországon is.
2012. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért a biztonság kedvéért dobhatnál egy linket is.
2012. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Na azt megnézem, hogy te hogyan rendelsz az USA-ból iPhone-t.

Sok szerencsét hozzá.

2012. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van egy link, de nem pont ezt akarom rendelni, mert tudom hogy van rajta egy mélyebb karc, de ettől az eladótól is láttam már jó terméket.

2012. okt. 16. 14:06
 5/11 anonim ***** válasza:
A vámot meg az áfát hozzászámoltad? 45EUR felett vám és áfaköteles.
2012. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Plusz azt sem tudom, hogy hogyan fogja postázni, mivel az USA-ban jelenleg érvényben van egy olyan tiltás ami miatt nem lehet postára adni Li-os akkuval rendelkező készüléket. Csak csomagküldővel lehet küldeni, azok meg meg is kérik az árát. Így a Free shipping is bukó.
2012. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez egy szolgáltató független telefon.

Én ilyen csomagküldési embargóról nem tudok, esetleg kérdezd meg az eladót ( bár gondolom ha az angol mondatot nem értelmezted akkor nem beszélsz angolul, ha esetleg beszélsz németül vagy franciául akkor próbálkozhatsz ).

A vám valóban benne van amit az előzőlek is említettek, saját esetem kapcsán tudom, hogy az árra kb 28-30% többlet jön rá még.

2012. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2012. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elolvastam a cikket. Csomagküldővel simán lehet még szállíttatni, igaz drágább.
2012. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát akkor ez nem lenne egy egyszerű dolog, az akksis tiltást akkor nem tudom hogy, hogy oldaná meg.

Egyébként tudok angolul, csak azt nem értettem hogy mit ért a GSM carrier alatt.

Köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 16. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!