Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vagy 4S vásárlás...

Iphone 4 vagy 4S vásárlás használtan? Klón?

Figyelt kérdés

Egy gyönyörű állapotú Iphone 4s?? Szeretnék venni az osztálytársamtól 250 euróért. (600 ért vette elvileg)

Azt mondta 4S, alaposabban átnéztem a menüt, facetime, Itunes, meg pár dolog még fennvan rajta. Siri-t nam találtam, ezáltal lett furcsa a dolog, a gyerek megnyomta a home gombot azthiszem hosszan, és bejött egy Voice Controll cucc. 16GB. Menüjében az áll hogy iOS 6 van rajta, apple id azonosító meg van adva. Kamera is szuperál. És az általános beállításokban a sorozat végén 4S áll. Azon gondolkoztam hogy ez egy Iphone 4 vagy egy 4s klón..

válaszokat előre is köszönöm...



2012. okt. 15. 20:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni hogy kártyafüggő. A1. Osztrák szolgáltató.
2012. okt. 15. 20:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem venném meg, mert kártyafüggő. Ennyiből előfizetéses is lehet, és akkor hamar letiltják...
2012. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az tuti nem klón. A szolgáltatók nem árulnak klónokat.
2012. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És azért nem a siri jött be, mert ki volt kapcsolva.
2012. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sirit a beállításoknál sem találtam meg.
2012. okt. 16. 14:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha Ausztriában élsz, akkor vedd meg nyugodtan, de ha itthon, akkor ne, mert nem fogod tudni használni. 250€, pedig egy 4 ért is megéri, nem hogy egy 4S-ért.

Ah szolgáltatófüggő, ezért tuti, hogy nem klón. Elöttem is irta valaki: a szolgáltatók nem árulnak klónt.

2012. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. hozzászólóknak ment a plussz. Még egyszer átnézem kívülről a telefont aztán megbizonyosodok róla :D
2012. okt. 17. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Az applenél ellenőrizheted az IMEI-t, ott van a honlapon az ingyenes számuk azon tudsz egyeztetni.
2012. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!