Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem lehetne valahogy megnézni,...

Nem lehetne valahogy megnézni, hogy hol van?

Figyelt kérdés

A mai napon az iskolából ellopták az iPhone-omat, testnevelés órán az öltözőből. Tettünk feljelentést, (amivel szerintem semmit nem értünk), és egyéb intézkedéseket.

Azt szeretném kérdezni, hogy ugyebár van az iCloud.com, amin ha bejelentkezek az Apple ID-mel, ott van egy olyan lehetőség, hogy saját iPhone megkeresése. Ez idáig oké, meg is van a telefon, viszont 9 órával ezelőttről, avagy 10 órakor, amikor a telefon még megvolt. Nem lehetne valahogy ráfrissíteni, és megnézni, hogy most hol van?


2012. okt. 15. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
próbáltad esetleg megcsörgetni? mert ha kikapcsolták, akkor szerinted mi alapján találná meg? amúgy mégegy probléma van ezzel a rendszerrel, csak mobilnet/wifi mellett működik, illetve nem naplóz...pedig igen, ennek lenne értelme, hogy naplózná, hogy kikapcsolásig merre volt megtalálható.
2012. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt mondták kikapcsolva is megtalálja...

Az viszont be van állítva, hogy hogyha bekapcsolják, akkor az az egyik szülőm telefonján jelezzen.

2012. okt. 15. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
kikapcsolva meg net nélkül nem mutat semmit. ha megnézed, kiírja, hogy offline állapotban van a teló.
2012. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez sajnos csak netelérés közelében megy, ha repülőmódba teszik nem. Amit lehet, hogy lelockolod icludból és find my iphonennal figyelni. biztos kikapcsolták. addig is tedd meg a fentieket.

a rendőrség sajnos sokat nem tud tenni. nem törik magukat, hogy nyomozzanak...

2012. okt. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
üzenetnek pedig jelezd ki ezt: http://www.youtube.com/watch?v=1SXsCkKuvOU
2012. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, minden elhangzottat megcsináltam. :) Nem hiszem, hogy meglesz a telefonom, ebben már biztos vagyok, hiszen eladta, vagy nem tudom mit csinálhatott vele. Már csak az izgat, hogy ki tette... :S
2012. okt. 15. 19:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném kérdezni, hogy a rendőrség is ugyanígy keres rá a telefonra, vagy ők másképpen? És ha másképpen, ők be tudják mérni kikapcsolt állapotban a telefont?
2012. okt. 16. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!