Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért telik meg a ZTE Bladeem...

Miért telik meg a ZTE Bladeem tárhelye egyre jobban?

Figyelt kérdés
régen még több alkalmazás eltért, most meg már alig pedig csokót töröltem, vagy sd kártyára raktam. próbáltam már cleaner appokat, de egyre szűkösebben vagyok. barátnőm telefonján ugyanannyi tárhely van kb ugyanazokat használjuk, ha ő nem többet. még is neki még csomó helye van, neki galaxy gioja van

2012. okt. 15. 03:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Hard reset, es az osszes szabad tarhelyed visszakerul.Az van, hogy neha nem art toredezettseg mentesitest vegezni, azaz nem artana, ha lehetne hard reset nelkul.Az allando telepitek-torlok-telepitek-torlok dolognak ez a vege.Hard reset es legkozelebb gondolt meg, hogy kell-e az adott app, mielott letoltod.Vagy gyakrabban hard resetelsz...
2012. okt. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!