Van ilyen telefon?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy telefont ami megfelel nekem. Az igények: legyen WiFi ,Multimedyás alkalmazások (zenelejátszó ,FM radio ,Kamera ,filmlejátszó stb.) ,legyen Androidos ,legyen rajta samsung apps ,okostelefon legyen ,25.00 ft altt legyen az ára.

Nézétek el nekem ha valamit rosszul ,írtam nem vagyok valami profi a szakmában.

Goondoltam a samsung galaxy mini-re. Az jo? bele esik a kritéruomokba? 25.000 ft alatt van az ára?

Kérlek válaszolkjtok a kérdésekre ,hogy én is értsem meg.



2012. okt. 14. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha samu kell akkor mini2-t vedd inkább.
2012. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Galaxy Mini-t ne vegyél!

Nagyon gyenge a processzora, lassú, sokat fagy.

Elavult a szoftvere, ha két évvel korábban járnánk, akkor még azt mondanám, hogy kezdő androidos telefonnak elmegy, de azóta sokkal jobb telefonokat adtak ki ebben az árkategóriában.

Gondolok ilyenkor pl. Huawei Ascend Y200

2012. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem acer liquid e-m van.25 ezerért vettem, és minden meg van szerintem, ami neked kell( kivéve, hogy nincs fm rádió).Szerintem egész jó kis telefon, én játékra, filmnézésre, netezésre használom.Hátránya:android 2.1, de ezt frissítheted 2.3.7-re(ez garancia vesztéssel jár),nincs magyar nyelv.
2012. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Samsung Apps minek kell ha ott a Google Play?Na mind1.Mini helyett inkább Mini 2 (bár olyat max használtan ennyiért)de ennyi pénzért Huawei Y200.
2012. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem komolyabb játékokra meg agyonflashelt weboldal nézegetésre kell akkor Huawei Y200! Ha ennél többre kell akkor kicsit nagyobb keret kéne.
2012. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!