Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb ingyenes...

Melyik a legjobb ingyenes vírusírtó mobilra? (Google playről)

Figyelt kérdés

Valami ami keveset foglal nem feltűnő, jól kiszűr mindent, esetleg automatukus vagy "kézi indítású".

Samsung galaxy acre kellene.

És még egy kérdés Google playen pl. játékok letöltésénél mit jelent az hogy az alkalmazás hozzáfér a telefonhívásokhoz, nethez, "az ön helyéhez" telefon állapothoz, és hogy esetleg nem engedi az alvó állapotot???- pl ilyen játékok:final ninja dash, angry birds halloween, temple run stb.

Mit jelent?



2012. okt. 12. 15:16
 1/6 anonim válasza:

Avast mobile security

Egyébként semmit nem jelent!

(Legalábbis nekem)

2012. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi ez gyors volt!

Akkor nem tud befolyásolni semmit, nem kapcsolja össze a netet pl a névjegyekkel stb, vagy nem pakol föl magától semmit a netre?

2012. okt. 12. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem. Nem vagyok Apple fan de abban piros pont nekik hogy olyan alkalmazás nem kerülhet fel az Apple Store-ba ami minden információdhoz hozzáfér.
2012. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*App Store
2012. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mit jelent az hogy "Sajnos azt nem" ?

És nem tudom pontosan de szerintem a Goggle play az más mint az apps.

2012. okt. 12. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, félreolvastam a 2. hozzászólásodat. Nagyon sok olyan alkalmazás van ami megoszt rólad pár információt. Pl a tartózkodásodat, meg hozzáférhet egyéb dolgokhoz(Pl SMS, híváslista...stb). Ha ez neked nem tetszik akkor nem kell letölteni. Amúgy nagy baj nem lehet ebből ha figyelsz. De azért ha egy teljesen ismeretlen forrásból származó alkalmazást töltesz le nem árt figyelni hogy mihez férhet hozzá.
2012. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!