Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom beállítani,...

Miért nem tudom beállítani, és miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy HTC Desire HD-m energy rommal,az elműlt 1 hónapban arra lettem figyelmes hogy ha hivok, akkor egyből kihangositja.A másik meg a gps,ami nem fog jelet(de ez lehet hogy a program hibája,ezt csak feltételezem) már 2x ujratettem töröltem mindent, cache data system,de akkor is ugyan ezt csinálja.Mi az istenért? már idegesít,egy uj romon gondolkodom, de nem nagyon találok olyat ami jó,és nem béna kinézete van...
2012. okt. 12. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a rom készítőjét, elvégre ő tehetett bele ilyen változtatásokat. Lehet, hogy neki nem kellett GPS és szerette mindig kihangosítóval használni a telefont.
2012. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a gps működik, de nem mindig, de azt megoldom, hanem a kihangisítás zavar a legjobban,de az meg 1 hónapja mutatta uj arcár és előtte is ezt a romot használtam, akkor meg jo volt minden.
2012. okt. 12. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!