Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik GPS-es telefont éri...

Melyik GPS-es telefont éri meg megvenni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy GPS-es telefont, a cél igazából az lenne, hogy tudjon kezelni egy Sports Tracker-t vagy egy Endomondo-t, amivel tudnám követni, hogy merre járok futni, biciklizni, és tudnék statisztikákat készíteni.

A mobil oprendszereket viszont nem ismerem, tehát az andoridos dolgokkal könnyen meg lehetne vezetni.

Néztem az árukeresőn, 25 körül már van LG és Samsung is. Megéri megvenni egy ilyet?



2012. okt. 12. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
arra figyelj hogy offline is lehesen használni tehát GPS legyen ne aGPS mert a aGPS olcsobb változat de hálozatot használ az alapjá számolja ki merre az arra javasolnám szerezz egy polar 400 vagy 800 órát...
2012. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Combi27 ***** válasza:

ööö, én kíai dual sim.es beépített gps-es full magyar nyelvű android 2.3.5-ös, 3.5"-os kapacitív kijelzőset vettem 1Ghz-es procival vadi újan 25 ezerért Hongkongból.

Vaterán találsz ilyen típust, G25-ös néven.De van G20-as gyengébb procival, és van más is erősebbel, hagyobb kijelzővel kicsit drágábbér..

keresd "olcsokutyu" felhasználót :))

2012. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nokiák nagyon jók GPS téren. Nekem Nokia 500am van, és az Ovi Maps nagyon jó. Hálózat nélkül is belövi a tartózkodási helyemet fél, max 1 percen belül a mező közepén is, még ha simkártya sincs benne akkor is.
2012. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Xperia U kicsit nehezen talál jelet, de aztán jól tartja.Endomondot használom vele, jó. Csak drágább, 25-ért talán használtan, vagy egy xperia "alap"...
2012. okt. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!