Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok telefonról...

Miért nem tudok telefonról fellépni a facebookra?

Figyelt kérdés

Egy nokia 5230-am van (s60v5). Felhívtuk a t-mobile-t hogy szeretnénk beállítattni a wap szolgáltatást (mert a gyorsbeállitó oldaluk nem működött). A csaj küldött is egy sms-t amit lekellett mentenem így lett egy olyan hozzáférési pontom hogy T-mobileGPRSWAP2. Azt mondta hogy így már használható lesz a face. De ha megakarom nyitni azt írja ki hogy : a csomagkapcsolt kapcsolat nem áll rendelkezésre és nem engedi...

Valaki valami tipp?

Megköszönném :)


N22



2012. okt. 11. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd vissza a csajt, hogy így sem jó.
2012. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz, csak reméltem hogy hátha valaki tudja. Hogy nehogy az legyen hogy én vagyok a b*lfasz :)
2012. okt. 11. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
a wap az nem web.. wap csomaggal csak wap oldalakat tudsz nézni
2012. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

(bocsi ehhez kicsit szőke vagyok :) )


akkor ezért nem lehet? :/ Pl.: a bnőmnek egy régebbi samsungja van és Neki nem kellett semmit se beállítattnia. Akkor nem értem miért mondta a csaj hogy akkor most jó lesz, mert amikor beszéltünk Vele direkt mondtuk hogy a facebook-ot szeretném használni.

2012. okt. 11. 14:29
 5/8 anonim ***** válasza:

hivd fel a szolgáltatot.. a

a wap kiterjesztésü oldalak azok wml-re végzödnek. a wap csomag általában csak ezeket engedi..

a net csomagok: wml, htm, html. php stb.


szoval wapcsomaggal alligha fogsz tudni facebokolni.

2012. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a fp meg persze html és php... szoval ezért nem megy
2012. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi, akkor felhívom :)
2012. okt. 11. 14:35
 8/8 A kérdező kommentje:
egyik ismerősöm megoldotta: csak a netstart szót kellett elküldeni a 1230-ra :) és már működik :)
2012. okt. 20. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!