Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valóban 4. mobilszolgáltató...

Valóban 4. mobilszolgáltató lesz, ha lesz?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem van, hogy nemrég az egyik politikus azt nyilatkozta az MTVA Híradóban, hogy az állam szeretne 4. mobilszolgáltatót. De én úgy tudom, hogy van már 5 is, a Vodafone, a Telenor, a T-Mobile, a Blue Mobile és a TESCO Mobile. Vagy én tudom rosszul, és a TESCO meg a Blue Mobile az tartozik valamelyikhez? Mert nekem úgy tűnik, hogy a reklámokban független szolgáltatónak állítják be magukat. Azt tudom, hogy a Djuice meg a Red Bull Mobile az a Telenorhoz tartozik.

2012. okt. 10. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

a posta mobilt kihagytad..


de kevered a szezont a fazonnal :)


a blue , tesco , posta , b-tel, upc és a többi dolog az csak szerzödött partner.. a 3 szolgáltató tornyát használja. és flotta alapon müködik.. (leegyszerüsitve)


a 4. szolgáltató ujabb adó tornyokat épitene ki.


ettöl függetlenül már 2 hete elvetették a dolgot

2012. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszer lehet hogy lesz de az még nagyon odébb van, főleg hogy most történt egy kis kavarás is a 900MHz-es blokk ügyben.


[link]

2012. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy elvetették volna, mert tegnap történt ez a nyilatkozat.


Amúgy köszönöm mindkét információt!

2012. okt. 11. 09:47
 4/4 anonim ***** válasza:
2hete egyszer elvetették. akkor a yoda örjöngött.. most megint valamelyik politikus érdekköre vagy egy 4. szolgáltató élég lovét tolt a zsebébe hogy lobbizzon miatta.. de nem lesz 1-2 évig biztos.. ezt hidd el
2012. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!