Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet facebookon...

Lefri kérdése:

Hogyan lehet facebookon telefonnal menteni képet?

Figyelt kérdés
Az lenne a problèmám, hogy gyakran szeretném lementeni a képet facebookon telefonnal, de csak azt engedi, hogy háttérkèpnek vagy névjegynek lehet beállítani. Egyszer fogalmam sincs hogyan kijött egy ablak, hogy menthetek, de gyorsan el is tünt. Azóta nem tudom, hogy lehet! Ebben kèrek segítséget! Elöre is köszönöm! :)
2012. okt. 10. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Könnyítenél a válaszolók helyzetén, ha megmondanád milyen telefonról van szó -.-
2012. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát jó. Vodafone smart II., de azt gondoltam nem fontos mivel akiket eddig kèrdeztem azoknak teljesen más telefonjuk volt és ök sem tudták hogyan kell. Android rendszerü ha ez mèg fontos.
2012. okt. 11. 08:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!