Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy W-re kijön a 4. 0?

Samsung Galaxy W-re kijön a 4. 0?

Figyelt kérdés

[link]


Csak azért vagyok ilyen kíváncsi mert itt írták.


2012. okt. 7. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kétlem, ha már az első generációs S -re sem jött ki.
2012. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor minek írják?
2012. okt. 7. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Most rámentem a linkre, az előző válasz írásakor nem tettem meg. Figyelj, ez szövegértés. Ez a bizonyos "value pack" nem az ICS -et takarja, hanem a GB -re hoz pár ICS -ben megtalálható feature -t.
2012. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor meg eléggé paraszt a kedves Samsung, hogy nem adja ki, mert hogy ez a telefon se az olcsóbb kategóriák közé tartozik, tartozott!
2012. okt. 7. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Látod, ezért fikázzák - teljesen jogosan - itt ennyien a Samsungot. "Tudatlan" korszakomban nekem is egy Samsung volt az álmom, de amint ráébredtem, hogy micsoda túlárazott modelljei vannak (a szoftveres részről nem is beszélve), egyből Sony párti lettem. A Sony gyártja a legjobb ár-érték arányú telefonokat, legalábbis én így gondolom.
2012. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!