Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam egy telefont. Függetl...

Találtam egy telefont. Függetlenítik nekem szervízben?

Figyelt kérdés
Nincs benne SIM- kártya, de az SMS-ekből rájöttem, hogy Telenoros. A T mobilos kártyámat nem fogadja el, kéri a biztonsági kódot. Függetleníttetni szeretném. A szervízben nem lesz gond, hogy nem tudom a kódot. Nem fognak akadékoskodni, hogy honnan szereztem? A kód nélkül meg tudják csinálni? Kb mennyiért?
2012. okt. 7. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Amint bekapcsolod rádveti magát a rendőrség
2012. okt. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem biztos hogy bejelentette az illető a telefon eltünését.

Vonaton találtam az ülés mögé becsúszva, már február óta nem használták. Szerintem kicsúszott a zsebéből, lehet már február óta ott volt.

Én már hagytam el telefont és nem jelentettem.

2012. okt. 7. 09:36
 3/9 anonim ***** válasza:
ha neked megéri a bizonytalanságot.. én eddig kétszer hagytam el telefont mindkétszer első utam a rendőrségre vezetett. amúgy milyen telefon?
2012. okt. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nokia 6303 szerintem.
2012. okt. 7. 09:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha a rendőrségre viszed és nincs meg a gazdája akkor úgyis megkapod a talált holmit.

Amúgy meg én is jártam úgy, hogy bevittek előzetesbe kihallgatni, nem olyan vicces. Hajnal 3-kor gyűjtöttek be. Muterom éjszakás volt, tesóm ott maradt egyedül. Lopottnak volt jelentve a telefon egy táskával együtt egy kocsiból, azt keresték rajtam. Ilyenkor nem udvariaskodnak, azt akarták rámfogni hogy kiraboltam a tulaj kocsiját a tóparton amíg nem figyelt oda.

Ha neked megér egy ilyen murit, akkor vidd függetleníteni. Nekem a suliban érdekesen néztek amikor a rendőrségről vittem igazolást és mindenki dugdosta előlem a mobilját.

2012. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Jó fél éve vesztettem el a telefonomat. Ha a fakabátok megtalálják és megtudom, hogy a megtaláló le akarta nyúlni, azt nem fogja megköszönni. Még ha egy utolsó senkiházi tolvaj cigány is, mint te, kérdező.
2012. okt. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem volt benne Sim kártya, amikor bekapcsoltam. Az enyémet meg nem fogadta el. Így is le tudják nyomozni?

Megpróbálok a Facebookon rákeresni a tulajra (Sms-ben találtam nevet, munkahelyet). Szóval lehet kapcsolatba tudok vele lépni és visszakaphatja.

2012. okt. 7. 10:04
 8/9 A kérdező kommentje:

Hé! Én nem loptam el semmit és nem is vagyok cigány. Biztos nem azzal fogom tölteni a hétvégémet, hogy rendőrségre rohangálok telefont leadni. Tegnap találtam, el is felejtkeztem róla, aztán este eszembe jutott és felraktam töltőre. Addig azt sem tudtam, hogy működik e, mert totál le volt merülve. Most gondolkodtam el rajta, hogy mit kéne vele kezdeni. De akkor ezek szerint hülyeség megtartani.

Köszi a válaszokat.

2012. okt. 7. 10:09
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ha megtaláltad az illetőt akkor add vissza neki legyél az 50 ből az az 1 aki képes becsületesen élni és visza adja a tulajnak
2012. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!