Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyik a jobb telefon?

Ezek közül melyik a jobb telefon?

Figyelt kérdés

Csak az írjon légyszi, aki mindegyiket ismeri és indokot is kérnék. köszönöm!:)


Nokia n97

Htc Hero

Htc chacha

Motorola defy


2012. okt. 6. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Defy. Bár ezek 2-3 éves telefonok, de ha ezek a lehetőségek, akkor a Moto defy-t. A cha-cha billentyűzetes, nekem sosem tetszettek, de van aki a Blackberry típusú telefonokra esküszik, sok sms, sok e-mail írása miatt.


Nokia nagyon korlátozott a szoftvere miatt, nem véletlen "haldoklik".

Android sokkal több lehetőséget nyújt alkalmazások terén, ezért választanám azt. A defy 1 évvel újabb mint a HTC Hero, n szabványú, korszerűbb wifi, dupla RAM, újabb Bluetooth, gyorsabb proc., nagyobb lcd, nagyobb aku, bár üzemidőre kb. ugyanott vannak.


(ez az én véleményem)

2012. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ én is a defyra gondolok:) amúgy miért baj,h 2-3 évesek? mondjuk mostani telefonok közül kedvező áron jó minőségűt kapnék?
2012. okt. 7. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem baj, de te egy 20 éves autót vennél vagy egy ideit?


A mobilok félévente fejlődnek, gyorsabb proci, több RAM, több ROM memória, nagyobb felbontású kijelző stb..


Logikus, minél újabb egy telefon, annál jobb. Ettől függetlenül, egy 2-3 éves telefon is lehet jó. Le sem írom az enyém mikori :D

2012. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak nem egy ájfon ötös? -.- de lehet csak ironizáltál. egyébként egy régebbi telefon is simán űberelhet egy mostanit, ugyanígy autóban is előfordul. 2-3 éves telefon nem is annyira durván régi. pl most egy xperia s, simán 2 év múlva is király telefon lesz. persze addig is fejlődik a tudomány, de ha ez alapján vennénk telefonokat, aligha engedhetné meg minden ember h a legújabb vacakkal a kezében villogjon...
2012. okt. 23. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!