Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A windows mobilok vagy az...

A windows mobilok vagy az androidosak a jók?

Figyelt kérdés
Légyszives, ha tudtok akkor érveket is mondjatok! Köszönöm:)
2012. okt. 6. 16:44
 1/7 anonim válasza:
szia. nekem windowsos telóm van, de soha többet! Iszonyat lassú, mindenre "órákat" kell várni, mire megnyitja... nem sokára lecserélem én is egy androidosra, sztem annak a kezelőfelülete is egyszerűbb...
2012. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Nos, az android az egy nyitott rendszer, könnyű átlátni, kezelni, viszont előfordulhatnak akadások.-én ezt szeretem a legjobban

a WP egy elég zárt rendszer, viszont elég lassú, ahogy az előző is írta, és nekem ez nem átlátható.

az IOS egy zárt op. rendszer, atombiztos, akadás csak ritka esetekben valószínű(vagy egyáltalán nem).

2012. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:)
2012. okt. 6. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Az első 2 kommentelő látott már Wp-s telefont életében vagy csak a szokásos windowsos duma?


Éppen ez az, hogy türkisimán megy az egész rendszer egy 1 ! magos telefonon is, nem akadja magát szarrá a rendszer, mint az android. (kivéve persze az erősebbeket:P)

Az alsó szegmensben ellehet felejteni ezt a telefont, de ami azt illeti az alsó kategóriás telefonok (nagyon az alja) azok mindig szarok lehet rajtuk bármi.


Kérdezgess embereket, akiknél látsz WP-s telefont és tőlük kérdzed meg vagy próbáld ki, de a neten mki írhat mindent.


Én azt javaslom, hogy nézd meg, hogy mennyi pénzed van rá, aztán válaszd ki ami tetszik, de azt elárulom, hogy az android is csak a felső kategóriában képes megmozdulni, mert az alsó 1-2 magos szegmensben igen nyögvelősen megy az egész rendszer.

2012. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves elozo, a Windows Phone es a Windows Mobile nem ugyan az.
2012. okt. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ebben én is el vagyok tévedve... Nagyon nem értek ezekhez. Mi a külömbség?
2012. okt. 6. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Azzal én is tisztában vagyok, de ők WP-t írtak, ami windows phone és nem mobile.


A kérdező pedig gondolom a mostani windowsos telefonokra gondolt és nem a több évvel ezelőtti telefonokra, amik már nem is kaphatók.

Ezért mondtam azt, hogy a windows phone nem lassú, a régi mobile pedig már nem érdekes, mivel nincs is.

2012. okt. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!