Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N8-am behalt, mióta...

Nokia N8-am behalt, mióta frissítettem a Nokia Belle-lel, más is járt így?

Figyelt kérdés
Rettenetesen lelassult, illetve odáig jutottam, hogy már be sem tudom kapcsolni és feltölteni. Eddig simán kibírt 3 napot az aksija. Egész éjjel töltőn volt és egy délelőttöt sem bírt ki, pedig csak 10 perces netezésre használtam, utána csak feküdt az ágyon.

2012. okt. 6. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az első akinek ilyen problémája van.Ha ilyen problémáid vannak a telefonnal amit felsoroltál akkor vidd el szervizbe!Ha 3 napot simán kibirt akkor te nem is használod a telefont!
2012. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, tényleg nem igazán használom. Férjemmel szoktam csak telefonálni és este egy kicsit netezni, aztán ennyi.

Amikor új fényképet csináltam és beléptem a Gallery-nbe, akkor kb. 10 percig frissítette és addig nem is láttam a képeket. Hétfőn viszem a bankomhoz, hogy elromlott, javítsák meg. De amint lesz pénzem másik telefonra, lecserélem ezt a szart.

2012. okt. 6. 21:26
 3/7 A kérdező kommentje:
javíttassák*
2012. okt. 6. 21:27
 4/7 anonim válasza:
Szia! Hogyan és honnan frissítetted a Belle-t? Lehet,hogy a frissítés a hibás és azért lassú! Próbáld meg újra szerintem!
2012. okt. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi köze a bankhoz a telefonodnak?Szervizbe kell vinni és szerintem egy szoftverfrissités meg fogja javitani.


A telefon nem szar csak a használója nem tudja használni!Nekem megvan másfél éve és szervizbe semmiért nem kellett vinnem.


Azt,hogy hogyan,honnan frissitetted az engem is érdekelne?!

2012. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A telefon szar. 2 éve van meg és ez a 2. Az első 3 hónap után romlott el és ez a csere. A Belle-t pedig a nokia oldalról frissítettem, tehát onnan ahonnan kell.

A bankomnál meg van biztosítás a telefonomra. Egyetlen pozitívum a telefonban a kamera. Csak kiadtam rá 100 ezer Ft-ot és már nem tudtam másik telefont venni.

2012. okt. 7. 13:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, és nem tudom újra frissíteni, mert nem tudom bekapcsolni a telefont. Se tölteni, még arra sem reagál, ha a számítógéphez csatlakoztatom.
2012. okt. 7. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!