Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon az Alcatel OT-720?

Lambo96 kérdése:

Milyen telefon az Alcatel OT-720?

Figyelt kérdés
Tesóm ilyet szeretne, és nem tudom milyen tulajdonságai vannak. Neten nem szeretek nézelődni, mert mindenhol mást írnak. Inkább tőletek kérdezem hátha tudjátok. Egyébként a Vodafone úgy írja, hogy okostelefon, ezért is kérdezem.
2012. okt. 6. 11:34
 1/1 Mikey1988 ***** válasza:

Az OT-720 egyáltalán nem okostelefon, hanem csak egy WiFi képes érintőképernyős feature telefon.

Amúgy még nem volt szerencsém kipróbálni ezt a készüléket. Valamint tesztet sem találtam még eddig hozzá, mármint nem videós tesztet. Viszont az adatlapját már megtaláltam.

[link]

Nekem ezek közül legkevésbé tetszik az alábbi: "Belső memória 2 MB".

Meg túl olcsónak is találom, így vagy ennyire alul árazták, vagy ennyire rossz a mobil, hogy többet nem is mernek kérni tőle!

2012. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!