Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az AOSP az alap androidot...

Kisvuk29 kérdése:

Az AOSP az alap androidot takarja?

Figyelt kérdés
Ès ha igen akkor milyen AOSP rom van sk17i-re zàrt bootloaderben?Mert meguntam a frissìtèsi bajokat.Vàlaszokat elöre is köszönöm.

2012. okt. 5. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Javarészt igen. De néhány elem integrálásra kerül a rendszerbe, amit a gyári nem tartalmaz. Ilyen például a Kamarush féle MiniCM Sandwich Lite. A teljesen eredeti rendszert ennél a mobilnál mint Polish Blood Project találhatod meg. Én már teszteltem, nem ajánlom.
2012. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most láttam a zárt bl-t. Arra jó a MiniCM, de az már öreg. Milyen frissítési gondok vannak?
2012. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak annyi,hogy nem sietik el és előfordulnak a bugok.A szokásos.A miniCM-et próbálom és egész jó,de az aokp ha jól tudom.De legalább magyar fejlesztés.
2012. okt. 5. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:
A MiniCM AOSP. Az AOKP másik ROM. Gyári hibák mindenütt vannak, de az xda oldalán van egy csomó javítás. Nem egyet használok a saját ROM-om által, és nagyon jó rendszer építhető belőle.
2012. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Onnan gondoltam,hogy aokp,hogy a rom kontrollban van olyan,hogy "about aokp".
2012. okt. 6. 07:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Az AOKP is hasonlít valamelyest a gyári rendszerre, de sokkal több hibát láttam benne mint az AOSP-ben.
2012. okt. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!