Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3GS vagy Ipod 4g?

Iphone 3GS vagy Ipod 4g?

Figyelt kérdés
Nézegettem őket, de nem nagyon tudok dönteni. Tudtommal az Ipodnak jobba kamerája, de nem tud telefonálni, ami nem lényeges, mert van egy kis régi sony ericssonom, igazából a wifi ami számít, meg a szép kijelző hogy lehessen filmet nézni rajta. Ha jól láttam árban kb egy szinten vannak, de használtan venném.

2012. okt. 4. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem, megválaszoltad magadnak a kérdést. Ha nem kell telefon funkció, akkor Ipod 4g. a 3GS támogatása megszűnik.
2012. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, de időközben találtam egy harmadik lehetőséget.

Sony Ericsson Xperia Play

Valami vélemény?

2012. okt. 5. 21:20
 3/3 anonim válasza:
Ha szeretsz játszani akkor jó, bár én alapból nem szeretem az androidot. Szerintem jobb ha egyhelyen van mindened nem hogy most telefon - sms stb. kis sony ericson többi meg iPod, bár ez se rossz alternatíva. A legjobb választás a 3GS .
2012. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!