Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan aki sikerrel járt?...

Piri Barnabás kérdése:

Van olyan aki sikerrel járt? (ANDROID)

Figyelt kérdés

Na nekem van egy Samsung Galaxy Mini-m és a Six Guns nevű játékot töltöttem le rá.

El is megy de a lovaglásnál néha szaggat!

Abban kérek segítséget hogy a játék fájljait feltöltöm valahova majd aki ért hozzá az letölti és a játéknak elkészíti butított verzióját. Majd a játéknak a fájljait visszatölti az oldalra hogy Mini-n se akadjon!

Nagyon megköszönném és a készítőnek minden kérdésére normálisan válaszolok!!

Nagyon meggköszönném!!

Butitott verzió alatt azt értem hogy: pl.: a grafikát csökkenteni, valami effektet kivenni belőle vagy árnyékokat eltüntetni.

Nagyon köszönöm előre is!!

És betartom azt az igéretemet hogy "Minden kérdésedre normális választ adok"


2012. okt. 4. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:

XDA-n nézz körül nincs-e direkt a te telefonodra valami butított verziója, vagy ha nincs akkor ott kérdezd meg, ott hamarabb fognak segíteni, mint itt (de szerintem ott sem fognak).

Helyedben inkább raknék egy főzött romot a telefonra ami játékra lett kitalálva.

2012. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!