Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális dolog, hogy 1 év...

Az normális dolog, hogy 1 év után úgy érzem, hogy a telefonhoz nem kell semmi extra (vagyis nem cserélek rom-okat, nem hack-elem. ), csak annyi elég, hogy csak használom?

Figyelt kérdés
Kinőttem belőle lehet, meg meguntam az egészet már, és úgy érzem, hogy elég használni is a telefont.
2012. okt. 4. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont hogy EZ a normális a telefonnal. Nem az hogy évente veszel egy újat mert a régiből nem tudsz több extrát kihozni.
2012. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Idáig hetente cseréltem romot a telefonon, de mostmár feleslegesnek tartom, mert az eredeti rom is ugyanolyan jó, mint a főzött.
2012. okt. 4. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem normális dolog, szerintem nagyon beteg vagy. Normális ember nem telefonál a telefonjával hanem folyamatosan hackelgeti! Aki a telefonját csak úgy telefonálásra, esetleg netezésre, játékra meg effélékre használja, az megzakkant ember, bármi kitelhet tőle, ámokfutások, tömegmészárlás stb.


Ne haragudj, de szerintem nagyon gáz vagy, orvoshoz kéne fordulnod minél előbb, még mielőtt nagyobb lesz a baj!

2012. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kovike válasza:
Ez szerintem teljesen normális dolog... :)
2012. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Romcserék közben is lehet telefonálni vele ugyanúgy, mivel ez alap dolog. Netezni is.. Csupán leszoktam a romcserékről, a warezról, és a hack-ekről, mert rájöttem valahogy feltevődött bennem a kérdés, hogy MINEK?
2012. okt. 4. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ milyen telefon... Leírhattad volna.


Én spec. ezelőtt ezt csináltam ZTE Blade-n, most egy sony live-on fél éve a gyári romok vannak, most a legfrisebb android 4, 587-es build...

2012. okt. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Galaxy S2-m van.
2012. okt. 5. 16:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy meg fogsz halni! Közelebb van a halálod, mint amikor cserélgetted a romokat, ez annak a jele.
2014. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha legalább trollkodni próbálsz, akkor azt tedd időben.

Vagy több, mint 1 éve erre készültél?

2014. jan. 14. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!