Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fehér vagy Fekete iPhone 5 a...

MyDrox17 kérdése:

Fehér vagy Fekete iPhone 5 a szebb, szerintetek?

Figyelt kérdés
Fehéret fogtam a kezembe hozzánk sajnos csak az érkezett, de én feketét szeretnék , de fogalmam sincs, hogy az hogyan néz ki eddig csak képeken láttam? Vélemény akik már vettek, vagy ugyanígy gondolkoznak/gondolkoztak ezen?
2012. okt. 2. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Fehér..
2012. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez szubjektív, mindenkinek más tetszik.Nekem a szín mind1,ugyanis nem a szín a lényeg egy telefonban hanem a tudása.Ezt te kell eldöntsd, ne hogy má' más döntse el hogy NEKED milyen színű teló kell.
2012. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 reptoid ***** válasza:
Nekem a 4/4s szériából. Fehér nem tetszik, viszont az újból pedig az néz ki valahogy, de nekem egyáltalán nem tetszik egyik se. A 4/4s volt eddig a legszebb szerintem, az is feketében, fehérben műanyag hatása van.
2012. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem csak az dönti el de például ha a feketén látszik, hogy selejt akkor egyértelmű, hogy fehér, fehéret láttam, olyan érdekes, és kicsit természetesebbnek tűnik.
2012. okt. 2. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
sokan mondták ezt a kopásos dolgot. mivel a feketének a kerete is sötétebb, sejtem, hogy jobban meg fog látszani a kopás(kivéve ha majd későbbiekben tokot használsz). nekem fehér i4-em van, de i5 szerintem jobban néz ki feketében.
2012. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a fehéret a nőknek a feketét férfiaknak gondolták , de a fekete szebb is szerintem és a karc se látszik rajta annyira .
2012. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg szubjektív dolog. Nekem a fekete, mert az én agyamba az van kódolva, hogy egy mobil az fekete. Na persze ha lenne más alternatíva, akkor a már retronak számító Nokia 7250 plum elnevezésű, szálhúzott rozsdamentes acélra hajazó lila designja tetszik :)
2012. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!