Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csinaljak a telefonommal...

Timiike K. kérdése:

Mit csinaljak a telefonommal ha lekodoltam es nem tudom a kodjat? SURGOS! (LENT) >>

Figyelt kérdés
Nem reg vettem egy Samsung Galay Y (Young) Okostelefont,es lekodoltam,hogy masok ne tudjak hasznalni viszont a problema az,hogy elfelejtettem a kodjat.. Sajnos mar annyiszor probalkoztam,hogy tulleptem a maximalis probalkozasi lehetoset... Keri a Google fiokom cimet viszont ha beirom nem is reagal ra. Mit tehetnek? Ha visszaviszem az uzletbe es meg garancia alatt van akkor megjavitjak? Normalis valaszokat kerek. KOSZONOM SZEPEN!!!

2012. okt. 2. 16:23
 1/3 anonim válasza:
ha megmutatsz nekik mindent hogy a tied akkor valószínüleg
2012. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én is jártam már így, és bevittem helyreállították 3 darab ezresért, hiába tudtam bizonyítani,hogy az enyém
2012. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem is a vodafone-nal 5 perc alatt ingyen megcsinálták vagyis újra rakták minden adatom törlődött
2012. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!