Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új mobilom aksija alig...

Az új mobilom aksija alig bírja 3 napig. Miért nem jó az aksi?

Figyelt kérdés

Most vettem egy lg kg800-as mobilt(fekete csoki),és az aksija alig birja 3 napig, mi lehet a baj?

A foto hall-ba vettem kártyafüggetlenül.


2008. máj. 18. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik márkakereskedésben hallottam egy eladótól, hogy a most készült telók aksija már csak 2, max 3 napig bírja. Szerintem ez lehet az oka.
2008. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ez a baj a pengékkel. ha nincs benne anyag, akkor amper honnan lenne?
2008. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A mai mobiloknak annyi mindent kell tudniuk, és nagy kijelző, jó kamera, hogy egy egyszerű művelet is húzza le az akksit rendesen, nekem 6120 nokiám van, napi szinten töltöm. A maiak sajna gyenge aksik, ezeket kéne fejleszteni nem a kamerát rajta. :( Jah, egy mezei alaptudású kameramentes nokia 1208 is van itthon, az több mint egy hétig bírja 1 töltéssel. Hidd el az okstelefonokban sem rossz az akku, csak kevés a teljesítménye a sok programhoz.
2008. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem akarlak elkeseríteni, de nekem az 1év 3 hónapos LG -m 1 napot bír (kezdetben nekem is 3 volt) ,úgy hogy kikapcsoltam a 3G -t, mert az állítólag sokkal energiaigényesebb. Ráadásul nincs utángyártott aksi hozzá, csak gyári, aranyáron.

Én nagyon megbántam, hogy LG -t vettem, soha többé.

Szerintem szabadulj meg tőle, amíg jó árban ki tudsz szállni belőle.

2008. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnálom a telót mert elegáns kis készülék,de túl fogok rajta adni,mert nincs nálam jövője.
2008. jún. 8. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!