Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont vettél a...

Milyen mobiltelefont vettél a az utóbbi 2 hónapban? Megvagy vele elégedve?

Figyelt kérdés

és milyen árban vetted? vagy előfizetéssel?


Én is majd most készülők vásárolni előfizetéssel de nem tudom mit válasszak. Szerintetek ?


Köszönöm előre is a válaszokat :)


2012. szept. 29. 22:55
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Én xperia rayt vettem pár hónapja függetlenül 56 ezerért. Nagyon tetszik! Ha most vennék telefont, akkor az xperia u-t venném.
2012. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
xperia u-t vettem úgy pont 2 hónapja függetlenül 60000-ért, és nagyon meg vagyok elégedve, megy rajta minden, úgyhogy szerintem jó telefont néztél ki magadnak.:-)
2012. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én is U-t vettem 2 hónapja 2év előfizetéssel aranykartya és online kedvezményekkel 52000ért, maximálisan meg vagyok elégedve vele. Jó tel. Jó választás.
2012. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Mikey1988 ***** válasza:

Én sem 2 hónapja vettem, hanem még tavasszal az újat.

Samsung Galaxy GT-i5500 (egyéb nevek: Samsung Galaxy 5, Samsung Galaxy 550, Samsung Galaxy Europa, Samsung Corby Smartphone) - 24.000 Ft kártyafüggetlenül.


Inkább arra kellett nekem, hogy néha zenét hallgassak, netezzek vele, fényképeket készítsek, meg az egyetemi jegyzeteimet meg tudjam nézni óra közben. (Valahogy jobb nekem a kis képernyőn lesni az anyagot, mint a vetítővásznat. Amúgy a kis betűket is szépen el tudom olvasni, valamint a tanárok jegyzetei legtöbbször eléggé nagy betűkkel vannak írva, így a 2,8"-es képernyő is elég nekem az olvasáshoz. Meg feleslegesnek éreztem az egyetemi jegyzetek állandó kinyomtatását, mivel így azért a tintákért fizessek pluszban, meg a papírért!)


Véleményem róla: Néha akadozik, néha a WiFi vackol, de azért számomra még eléggé tűrhető a masina, így nincs komolyabb bajom vele. :) [Tudom.... mások már rég a földhöz baszták volna az egész ketyerét! xD] Remélhetőleg sokáig [ergó kb. 2 évig] még működni fog. :)

2012. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!