Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S vagy Sony...

Sony Xperia S vagy Sony Xperia Ion?

Figyelt kérdés
Véleményeket várnék a két telefonról,melyik esetleg a jobb,és milyen tapasztalataitok vannak a két készülékkel kapcsolatban!A hozzászólásokat előre is köszönöm! :)

2012. szept. 29. 21:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
42%
Nekem S-em van és imádom :) Egyébként a nap végéig kibírja, szóval nem olyan rossz az akksi pontosabban nekem elég :D
2012. szept. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
71%

Szia!

Pont ezen agyalok pár napja! ;-) Nehéz eldönteni...

Ami egyiknek az előnye, az a hátránya is valamilyen szinten. Szóval:

-Az Ionnak nagyobb a kijelzője. Viszont az S-nek a nagyobb pixelsűrűség miatt kicsivel jobb a képminősége (bár ez szabad szemmel nem látható). Szerintem az S-nek akkora a mérete ami még kényelmes. Bár aki szereti a nagy kijelzőt nyílván az Ion lesz a favorit. :-)

-Az Ionnak a hátlapja erős aluminuim ötvözetből készült. Jól néz ki, luxus érzetet kelt, viszont nagyon könnyen karcolódik...

-Az Ionnak nagyobb az aksija, viszont ezt a nagyobb kijelző "el is viszi", az S-nek több a készenléti ideje.

-Mind a kettőben azonos kameramodul van. Viszont olvastam olyan teszteket, hogy az Ion egy árnyalattal jobb fotókat készít. Aztán ennek is meg lett a magyarázata, hogy a tesztfotókat az amerikai piacra szánt lt28i-vel lőtték és annak szoftverében optimálizáltabb a fotózás. Szóval itt most nem tudom, hogy akkor most melyik készít jobb fotókat de józan paraszti ésszel átgondolva, ha azonos a kameramodul, lényegi különbség nem nagyon lehet, főleg nem szabad szemmel. Videózás tekintetében meg az S-t hozták ki győztesnek, ha csak egy árnyalattal is.

-Az S-ben 32 GB memória van, az Ionban 16GB, viszont az S nem bővíthető.

-Az S kapható fehér színben is, az Ion csak feketében. (Nekem tetszik az S átlátszó fehér sávja a telefon alján.)

-Végezetül az Ion kb 20.000 Ft-tal drágább az S-nél. (Mindenki döntse el, hogy tud-e annyival többet...)


Kiváncsi vagyok azért, hogy Te melyik mellett döntessz! :-)

2012. szept. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
78%

Az xperia ion az jobb, mert abban már kiküszöbölték az s hibáit, meg bővíthető, jobb az aksija is, de egyikkel sem nyúlsz mellé, mert mind a kettő nagyon jó telefon.


Egyébként szerintem is nagyon szép telefonokat csinálnak a sony-nál, ha egy sony telefon mellé raksz akármilyen samsungot, akkor a samsung egyenesen ronda lesz.

2012. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat :) A Sony Xperia S-nél döntöttem és szerintem nem fogom megbánni! :)
2012. okt. 3. 21:07
 15/26 anonim válasza:
én is most akarok venni egy xperia s-t, vajon még van arra esély hogy egy első szériábol valo készüléket fogok ki az üzletben, ameikeknek hibás a kijelző (a ragasztó miatt besárgul +40 fok fölött) ?? vajon az első szériát milyen dátumig gyártották?
2012. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
szerintem azok már elfogytak, én pl.: augusztusban vettem és szerencsére nem sárgul.
2012. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Vagra Ádám ***** válasza:
Én június elején vettem, de nem sárgul az xperia s-em.
2012. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
függetlenül szeretnék eggyet venni a jövő héten, milyen üzletet ajánlotok , hogy rendbe legyen minden(gari,kiegészitők stb...) és olcsó is legyen...??!
2012. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Szia sony xperia sl-t nézz nagyjából egy árban vannak ugyanaz mint az s csak 1.5 helyett 1.7ghz proci és jobb akku majdnem dupla annyit bír.
2012. okt. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
hát ez a sony xperia s1 nemtudom mennyire lehet létező készülék mert a google is alig talál rola bármit, még leirást sem, max ennyit [link]
2012. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!