Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az egyik mobiltöltő mennyire...

Az egyik mobiltöltő mennyire helyettesítheti a másikat?

Figyelt kérdés

A gyári töltő 5.1 V-os és 700 mAh. Ez elromlott.

Vennék helyette egy 5 V-os 500 mAh-s változatot. Mennyire fogja ezt szeretni a telefon? Van egyáltalán valami számottevő különbség? Lassabban fog tölteni vagy mi vagy hogy?


2012. szept. 29. 02:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nem lesz vele. Ha egyezik a csatlakozó a telefonéval, valószínűleg jó lesz.
2012. szept. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvileg nem lesz vele baj. A HTC-m egy Samsung töltővel töltöm mert az eredetit elhagyták nekem. Eddig nem volt vele gondom. Viszont van egy tablet adapterem, ha arra rádugom (ugyanaz a fej) akkor újraindul a telefon (Htc Hd2). Egy másik készüléken (bold 9900) pedig már kaptam egy figyelmeztetést is, hogy nem lesz jó az úgy.


A HTC-nek ugyanúgy nem felel meg a Bold töltője sem ahogyan a tableté.


A helyedben kipróbálnám. Ha nincs vele gond az hamar kiderül (ha rádugod és tölti mindenféle kekeckedés vagy anomália nélkül akkor nem lesz vele gondod)

2012. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Olyan előfordulhat, hogy ha lassabban is tölti, akkor úgymond nem tölti fel tökéletesen (annak ellenére, hogy maga a telefon 100%-ot ír ki - fe gyorsabban le is merül?
2012. szept. 29. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!