Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon melyik a wifi?

Telefonon melyik a wifi?

Figyelt kérdés

A telefonomon (nokia c5-03) elindítom a böngészőt akkor a WLAN keresése, Internet és a WAP-szolgált. közül lehet választani.

De én mindenhová hozzá adtam az itthoni wifinket.

Szóval a wap és az internet keresés alatt is a mi wifinket adja ki. Azokkal lehet is netezni. De ha a wlan keresésére megyek és úgy választom ki a mi wifinket akkor azt írja ki , hogy "Nem csatlakoztatható,érvénytelen előre megosztott WAP-kulcs" és bezárja. Nem akarom a fizetős netet használni, így melyiket használjam, vagy jó mindegyik?

Válaszokat előre is köszönöm.

(ha bután fogalmaztam meg akkor bocsánat...nem értek hozzá)



2012. szept. 28. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
A WLan, vagyis a wireless lan a wifi, a WAP-szolgáltatás már évek óta elavult dolog, 10 éve még az volt a mobilnet, az Internet gondolom meg a GPRS/EDGE/3G. Úgyhogy a WLAN-t kell választani wifihez, de szerintem írd be újra a jelszavát, nem kéne kiírnia hogy nem csatlakoztatható.
2012. szept. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!