Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felpenderedett védőfóliát...

Felpenderedett védőfóliát visszaragasztani hogy?

Figyelt kérdés
Érintőképernyős mobilomra nagyon masszív, nagyon tapadós, nagyon jó védőfóliát találtam, az eddigiek pár nap kímélő használat során mind csúnyán felpenderedtek, felváltak. Ahogy ezt megtaláltam, örültem neki, mint majom a farkának, vigyáztam is rá, csakhogy éjjel véletlenül ráfeküdtem, és egy nagyon kicsit felvált a sarka (ez is mutatja, hogy erős, mert ha az eddigiekre feküdtem volna rá, az egész lejön azonnal, és hátamon a védőfóliával ébredek). Szóval ezt most nagyon sajnálom, mert drága is volt, mit ne mondjak. Hogyan lehetne visszaragasztani?
2012. szept. 28. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehezen, ugyanis ahol feljött ott már poros, így nem tapad rendesen.
2012. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, ha nehezen is, de mivel? Mert a saját ragasztójával nyilván már nem ragad.
2012. szept. 28. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a probléma, ugyanis le kéne róla tisztítani a koszt, és utána kitalálni valamit. Egy védőfólia addig jó amíg föl nem jön, utána kuka.
2012. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Letisztítom zsírmentesre sebbenzinnel, de utána mit találjak ki? Ez lenne a kérdésem.
2012. szept. 28. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Én myscreen protector védőfòliàt használok, és még nem jött le. De a papírjára az van írva, vizes àtöblítés után újra felhasználhatò. Egyszer direkt leszedtem, de aztán vissza tudtam rakni. Kb 1500ft 2 darab.
2012. okt. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!