Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 Sony ericcson live...

Iphone 4 Sony ericcson live with walkman?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam eladom a sony ericcson live with walkmanomat és veszek egy iphone-t. Én a iphone 4 re gondoltam de lehet hogy a kisebb árkülömbség miatt jobban megérné 5őset venni. Ez az eggyik kérdésem, melyiket vegyem? A másik kérdésem hogy kb mennyiért tudnám elpasszolni a live with walkmanomat (márciusban vettem, teljessen hibátlan minden kiegészítővel

???


2012. szept. 27. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
32.000Ft-ért kb el tudod adni. De szerintem nem érné meg a csere. Volt már a kezemben i3G, és i4, (Nem saját, de szűz iOS volt rajta) de a mostani mobilom (LwW) sokkal jobban megéri az árát. Persze ez csak egyéni vélemény.
2012. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem meg ha huzamosabb ideig használod, akkor pont ugyanolyan. nekem az nem tetszik a lww-ben, hogy olyan kicsi, de a rendszerek használhatóságában nagyobb különbség nincs. a SE/sony általában jól optimalizálta a droidot. de mivel az a "kis árkülönbség" olyan 40-50ezer Ft, nem hinném, hogy könnyű lesz a beszerzés. én azt mondom, maradj a lww-nél.
2012. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!