Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pannon (lánynevén ALCATEL...

Pannon (lánynevén ALCATEL OT311) mobil összekötése PC-vel?

Figyelt kérdés

Szevasztok! Akciósan vettem egy ilyen szerkezetet. Adtak vele egy mini-USB-USB kábelt (a töltőjéhez, igaz, de azt gondoltam, ez egyben adatkábel is), és letöltöttem hozzá az ALCATEL PC Suite programot, ami szépen fut, viszont a telefont nem veszi észre semmilyen beállitással, csak tölteni hajlandó az USB-ről.

Mármost: lehetséges lenne, hogy ez tényleg csak töltőkábel (magyarul, hogy az USB-nek csak a két széle van bekötve, az adatvonalak nem)? Talán a program nem megfelelő? Netán ezt a dögöt nem is lehet PC-re csatlakoztatni(kétlem)?

Ha bárkinek ötlete/tapasztalata van, megköszönném, ha megosztaná velem!



2012. szept. 27. 10:12
 1/3 retrojedi válasza:

A Bluetooth segíthetett volna, de mint látom az sincs rajta. 2001-es évjáratú teló (a leírás szerint: [link] Dobjad el.

A kábel érintkezőit megnézheted árammérővel (multiméter) két tű segítségével, hogy van-e valódi kapcsolat.

2012. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, különösen a cimet! Egyébként dehogy dobom el, ha már ennyit vesződtem vele (igazság szerint leginkább a kamerája kell egy képfeldolgozó kütyühöz)!
2012. okt. 4. 10:52
 3/3 A kérdező kommentje:

Hajaj, vissza az egész! Valami nagyon nem stimmel, ugyanis a telefon belsejében egy átragasztott cetlin valóban az Alcatel One Touch 311-es jelzés szerepel (más utalás nincs is a tipusra, az eredeti cimkét meg sehogyan sem tudom hozzáférhetővé tenni),az Általad javasolt oldalon viszont ez alatt a tipusszám alatt egy egészen más kütyü - sokkal régebbi - szerepel (pl. nincs kamerája).

Na mindegy, innen szép a győzelem!

2012. okt. 6. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!