Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S 2 segítség?

Samsung Galaxy S 2 segítség?

Figyelt kérdés

A kis led kijelző ami a telefonon van fölül. Ugye piros villog amikor épp hívás van (ez a közelítés érzékelő is, hogy pl amikor telefonálsz akkor kikapcsolja a kijelzőt)

Na nekem pár napja ez a kis led folyamatosan villog akármit csinálok. ha le van zárva billentyűzet akkor is. Már app killel bezártam minden programot, újraindottam, ki-bekapcsoltam a telefont de még mindig. Mi lehet a gond?


2012. szept. 27. 01:04
 1/1 A kérdező kommentje:
Ezzel az Advanced Task Kill nevű programmal ha leállítok mindent akkor megszűnik de csak kb 10 másodpercre, utána ugyanúgy villog tovább.
2012. szept. 27. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!