Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom eldönteni, hogy...

Honnan tudom eldönteni, hogy melyik mobilon lehet word-öt pdf-et megnyitni? Mobilt szeretnék venni, de a leírásba nem tudom hol kell nézni.

Figyelt kérdés
Bocsi, ha buta kérdés. :)
2012. szept. 26. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden okostelefonon lehet.
2012. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, okostelefonokon lehet. Ha írsz egy összeget, tudunk ajánlani egy párat ár-érték arányát figyelembe véve.
2012. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De azt is írd le, hogy melyik rendszert szereted..
2012. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Uhh... szőke vagyok és lány, ráadásul egyáltalán nem értek az ilyenekhez (tehát merész vállalkozás ilyet kérdezni, hogy milyen rendszert szeretek) :D

De úgy szeretnék telefont venni, hogy előfizetéssel (t-mobile-like) és max 3000 legyen a havi törlesztő részlete.

Köszönöm a segítséget! :)

2012. szept. 26. 21:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Bár én vodás vagyok, szétnéztem neked t-mobile oldalán. Szerintem a legjobb vétel az Xperia Tipo a Sonytól. Like 300 díjcsomag mellett 2 éven át kellene 1090 Ft törlesztőt fizetned érte, ha webshopban rendeled meg. Ehhez jönne a 2690Ft-os havidíj, így összesen havi 3780 lenne, de gondolom ebből a like valamilyen szinten lebeszélhető.
2012. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Alig drágább a Tiponál az Alcatel OT-995, és minden téren sokkal jobb. A Like 300 meg felesleges, az 50-es is használható marad a belassítás után, nem úgy, mint a vodánál.
2012. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Bár az utolsó válaszát nem értem, ha megkérlek, elmagyaráznád nekem "konyhanyelven" ezt az 50-es dolgot?
2012. szept. 27. 23:20
 8/10 A kérdező kommentje:

Én most sima like díjcsomagban vagyok, ami hamarosan le fog járni, és meg szeretném hosszabbítani. Nem tudom lehet-e átállni like 300-ra, de ha igen, akkor szerintetek megérné? (Anyukám használja az előfizetést és havi 7-8 ezer a számlája). Végül is ahogy elnézem a percdíj nem változik csak a havidíj minimuma más, de ha alapból nem megy a számla 7 ezer alá, akkor mind1 melyik díjcsomagba vagyok nem?

Csak a like 300-al jobb telefont vehetek. Jól gondolom?

Nyugodtan javítsatok ki, ha őrültségeket beszélek :)

2012. szept. 27. 23:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, a like300 díjcsomaggal kamatmentes részletre is tudsz telefont venni. A simánál nem láttam ilyen opciót. Ha ilyen sok a számla, akkor megérné váltani szerintem.
2012. szept. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az 50-est a sima like-ra értettem.

Ha sokat telefonál hálózaton kívül, akkor még több lesz a havidíja, ha 300-asra váltasz, mert csak hálózaton belül beszélhető le a havidíj.

2012. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!