Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot 995 aksi miert merul?

Alcatel ot 995 aksi miert merul?

Figyelt kérdés
Alcatel ot 995 mobilom nagyon gyorsan merül. Miután levettem a töltõrö rá 2orával màr csak 93%os volt az akumlàtor. Pedig nem isjàtszotam èssemmi net. Ha játszok pl angry birds el akkor kb 3 oràtbir. Memoria mindig szabad olya 170korul. Mi leheta gond?
2012. szept. 26. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert kínai.
2012. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meséld már el mi nem kínai?

talán csak csúcskészüléket tudsz mondani, de arról se vagy meggyőződve!

2012. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egyszer csak a samsung galaxy y-om elkezdett gyorsan merülni de rájöttem hogy azért mert egyszer elejtettem és egy pici törés lett rajta az aksi pedig gyorsabban merül azóta és ha nagyon megrázom kiesik. Vegyél új aksit ha van rá pénzed és lehet hogy ez történt mint velem!
2012. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát a telefon az vadonat új, nem ejtettem még el. Próbáltam másikat is de az is hasonlóan működik..
2012. szept. 26. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Szedd lejjebb a fényerőt, nézd meg, h milyen alkalmazások futnak, és ami nem kell, azt kapcsold ki, így lassabban merül le.

De egyébként nem kéne ilyen gyorsan lemerülnie, nekem is ilyen telefonom van, ha alig használom, simán kibír 2 napot, ha meg játszok, úgy is kibír 1 napot. Sztem csinálj egy szoftverfrissítést, hátha segít.

2012. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hogyan es hol kell szoftvert frissiteni?
2012. szept. 27. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!