Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilom kijelzőjén a "H...

A mobilom kijelzőjén a "H Pannon 3G" van. Ez azt jelenti, hogy itt is van 3G lefedettség?

Figyelt kérdés
Mert ha igen, akkor veszek egy 3G-s készüléket. Kb. 5 hónapja jelzi ezt a készülék(nokia 6230).
2009. aug. 2. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen van 3G-s lehetőség ezek szerint. De lehet h a pannon frissitette a rendszerét mert anyumnak is kiirja.
2009. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a pannon így is hirdeti, hogy ők biza a 3G-re is képesek?:)
2009. aug. 2. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tudni akarod, minden szolgáltató kiírja ha ott van 3G-s lefedettség, nem reklám................. Egyébként a 3G sebességet jelzi elsősorban (pl internet), de a 3G-s azaz videóhívási lefedettséget is.
2009. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van odaírva! Egyik napról a másikra pannon helyett ez lett ott...Nem tudom mitől, a többi pannonos ismerősömnek csak sima pannon van kiírva.
2009. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De lehet h új(abb) a SIM kártya.Mert ez attól is függ. SZerintem.
2009. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A h-pannon 3G felirat megjelenéséhez bekapcsolt, aktív GPRS szolgáltatás is szükséges!
2009. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!