Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a samsung...

Mi a véleményetek a samsung galaxy mini2-ről?

Figyelt kérdés
Olyanok válszoljanak, akiknek ilyen telefonjuk van...
2012. szept. 25. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az hogy Samsung...Ha megbarátkozol a bugos szoftverrel és az olcsó,csili-vili,full igénytelen műanyag házzal azért mert 5-10e ft-al olcsóbb a konkurenciánál akkor használható.Üdv. egy ex-Galaxy S2 tulaj.
2012. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Most milyen telefonod van?
2012. szept. 25. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az előző válaszoló valami elég kezdetleges S2-őt használhatott, mert nekem is ez van összerakásba teljesen jó igen műanyag de ez ízlés én is el tudnám viselni ha fémhéz de lehet túl vaskos lenne akkor. A szoftver szerintem teljesen jó ízlés kérdése kinek mi tetszik. Azt nem mondom hogy a gyári szoftver egy micsoda csoda de egy átlag felhasználónak teljesen jó! Ha meg kicsit bátrabb vagy tehetsz fel főzött romot is. én is kipróbáltam és néhol jobb néhol rosszabb. De összeségbe jó. És hogy a kérdésedre is kétérjek már bocs hogy elkanyarodtam. a Galaxy mini egy árának megfelelő nagyon jó kis telefon személyesen nem használtam de ismerősömnek ez van és véleménye szerint jó
2012. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. okt. 10. 17:09
 5/5 Gonzalez inti ***** válasza:

én egy mini 2 tulaj vagyok szerintem nagyon jó disegnba is szoftveresen is nem akad gyors 1,1ghz es stockrommal

kijelzője is nagyon szép ahoz képest h csak tft

és nekem anno 25-ezerért 2év garanciával teljesen megérte

2013. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!