Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia710 vagy nokia c5-03?

Nokia lumia710 vagy nokia c5-03?

Figyelt kérdés
Apu vett egy nokia c5-03-at és hát nagyon meglepődtem mer nekem a nookia lumia 710 jobban tetszik és már van ilyen c5-03 2 ismerősömnek egyrészt ezért nem örültem annyira neki. És mer már a 710-be annyira beleéltem magamat. Azt mondta az apu hogy akkor lesz az anyué. Kicsit éreztem rajta hogy nem örült neki hogy én nem örültem de nem tehetek róla egész végig a nokia 710-et nézegettem és most is az kellene még. Most mit csináljak?

2012. szept. 25. 17:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
81%

Jolinar csak a HTC-ket tudod isteníteni, minden más a nem tetszik kategóriába sorolod, leszámítva ezt az Alcatel-t.

Szerintem egy 14 éves lánynak nem számít, hogy milyen kijelző van a telefonban, hogy mekkora a proci sebessége, milyen GPU van benne. Nagyban belejátszik a telefon külseje, és anyagminősége, amire a Nokia ad, ráadásul a 710 egy mellék terméknek szántkák, de nagyobb sikert aratott, mint bármely Windows Phone alapú telefon. Az ára pedig most is megéri, de ha betörnek a WP8-ak akkor a legjobb vétel lesz, mert a leg gyorsabb operációs rendszer fut rajta, akadás és fagyás nélkül, jelentős alkalmazásbolttal a háttérben. Szinkronizálás olyan sok android majom szemét piszkálja....na és az iPhone? Aha kudarc, de ők jobbak, mint a zöld robot.

Lumiákat nem kell csesztetni, unlockolni, belenyúlni a rendszerbe, hogy stabilabb legyen vagy gyorsabb.


A c5-03 pedig egy leját lemez, de az is sikeres a wifi, a gps és a Nokia felirat miatt. Edzőm vett egy c5-03-at 1 hónapja, és szereti nagyon. Annak jó, akinek az első tapis okostelefonja. De megértelek, hogy jobban tetszik a 710.


És ha valaki fel tesz egy kérdést, ne majmoljátok, hogy elkényesztetett, meg troll...offolásnak minősül, de ezt a fórumszabályzatban megtaláljátok. :)

És most pontozzatok le, csak azért mert leírom a színtiszta igazságot. Én tapasztalatból írtam.

2012. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Sajtospálinka.

A trollozás nem a kérdezőnek ment, hanem a 44%-os egy nem kicsit bunkó (és nem igazán témába vágó) válaszára, amit azóta hálistennek töröltek. Csak a tisztánlátás végett.

Amúgy meg nem tudom ki mondta, hogy akárki is elkényeztetett, meg majmol. Körültekintőbben vádaskodj, légy szíves.

2012. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

igaz elkényeztetett valóban nem volt, de a többi igen és mivel nem a kérdéshez tartozik, offnak minősül.

De maradjunk az eredeti témánál, mert eléggé letértünk.

2012. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!