Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C1-01 telefonról mi a...

Nokia C1-01 telefonról mi a véleményed, tapasztalatod?

Figyelt kérdés

[link]


Megéri vajon 16ezerét megvenni?

Előfizetés kizárva, csak dominós vagyok hajlandó lenni.


Amire használnám, az telefonálás, sms-küldés. Telefonszámok és fontos sms-ek tárolása. Tehát alapok.

MMS, rádióhallgatás, 1-2 fotó készítés (de arra ott a fényképezőgép külön...), és ilyesmiket csak ritkán használnák.

Internet meg wap nekem nem kell, és zenéket sem szoktam töltögetni. Szóval régimódi vagyok. :)


Szerintetek jó lesz nekem ez a telefon?

34N



2012. szept. 25. 17:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
Amire te akarsz használni egy telefont, arra 2 ezer forintért is kapsz, ha hajlandó vagy kisebb kompromisszumokra még ezen felül.
2012. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
szerintem pont jo lenne neked, de ha ilyen regimodi vagy miert nem veszel hasznaltat? Legtobben azert adjak el a regi telefonjukat mert meguntak es akarnak okostelefont v vmi. Ha ujat akarsz profi a C1-01 ;)
2012. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

-Használtat nem veszek, már megjártam... :)

-Mindenképp Nokia kell.

-És klasszikus formájú.

-Ja és domino csomag.


És a T-mobilnál ez a Nokia C1-01 van, meg a Nokia 100, ami ezen feltételeknek megfelel.

Nokia 100 az 12 ezer. Vajon miben tér el a C1-01-től?

Gondoltam ez a C-01 csak modernebb egy fokkal, nem?


( [link]

2012. szept. 25. 17:36
 4/12 anonim ***** válasza:

A kamerája olyan rossz hogy még mmshez sem jó :

[link]

[link]

[link]

[link]

Egy Nokia sem csinál ilyen rossz képet mint ez, ha megfogod akkor nyikorog a kezedben, és van egy tervezési hibája is, a beszéd nem a megszokott helyről jön ha beszélsz, hanem a hátsó hangszóróból.

2012. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt a két telefont meg lehet nézni T-mobil üzletekben, vagy csak az új készülékek vannak kirakva?
2012. szept. 25. 17:41
 6/12 A kérdező kommentje:

A fotó életlensége nem baj, telefonnal úgyis csak olyan hangulatfotókat szoktam magamnak csinálni 1-1 kellemes helyen, nézegetem a telefonon, és úgy fél év után kitörlöm... :)


Viszont ez a hangszóróbibí elég baj. Mit jelent pontosan? Ha hívnak mondjuk egy tömött buszon, akkor a mellettem álló utas jobban fogja hallani a hívót, mint én, mert felé megy a hang? Jól értelmezem?

A Nokia 100 is ilyen?

2012. szept. 25. 17:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem C2-01 van, az szinte ugyanilyen, minimális eltérés van a kettő közt. Amire használni akarod, arra bőven jó. Bár az internet nem kritérium, ahogy írod, de netezni is lehet vele. Nekem az vele a fő bajom, hogy nem lehet szabályozni a fényerőt, ill. a billentyűvilágítást kikapcsolni, a fölösleges rivaldafény meg meríti rendesen az akksit. Csak a kikapcsolási időt lehet állítani, az intenzitást nem. De mondom, ez C2-01, talán a C1-nél másképp van. (bár kicsi a valószínűsége)
2012. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kamerája hangulatfotózáshoz sem jó, ne vedd meg !
2012. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8: Na igen, a kamera meg a másik. Szinte lehetetlen torzításmentes fotót készíteni vele, le szoktam venni a hátlapját, ha fényképezek, de még úgy sem az igazi. 7-es voltam.
2012. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A C2-est is néztem, de az még drágább. Akkor inkább lejjebb mennék, árban és funkcióban is.

Ez a kamera dolog tényleg nem lényeg nekem, most ezt úgysem tudom érthetően elmagyarázni, de nem fontos és kész. ha nincs kamera, az se baj...!


Fontos viszont a hangszóró rendben legyen... ezzel most nagyon meg vagyok ijesztve...

És az akksi merülési ideje...


Na, a nokia 100-ashoz tudnátok valamit mondani?

Áh, inkább felteszem külön kérdésként.

Ja és köszi az eddigi válaszokat is!!!!

2012. szept. 25. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!