Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új kártyafüggetlen HTC One...

Új kártyafüggetlen HTC One X-et tervezek várásolni, mire kell figyelnem a boltban?

Figyelt kérdés
Új kártyafüggetlen HTC One X vásárlása során mit érdemes csekkolni a készüléken a boltban? Magyar nyelvű menü hiánya nagy gond pl.? Honnan tudom meg, hogy biztosan 0 perces a telefon? A menüben stb. mit kell még nézni (voltak már kellemetlen tapasztalataim korábban...) Köszönöm előre is a jótanácsokat!

2012. szept. 25. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne benne magyar nyelv, az megfelelő rommal orvosolható, azt viszont legfeljebb a szagából és a tapintásából tudod megállapítani, hogy tényleg 0 perces. Inkább normális helyen vedd, drágábban, mint egy szutyok gsm boltban.
2012. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mit érdemes csekkolni a készüléken a boltban?


Sérülések, pixelhibák, azt hogy egyáltalán működik a telefon, elfogadja-e a sim kártyát, tehát kb. mindent ha olyan helyről veszed ahol nem túl biztos forrásból van a telefon.


Magyar nyelvű menü hiánya nagy gond


Attól függ. Nekem pl. egyáltalán nem gond, ha nem tud magyarul a telefon. Egyfelől azért, mert úgyis tudom használni, másfelől meg egy androidos telefonra baromi egyszerűen lehet magyar nyelvet varázsolni.


Honnan tudom meg, hogy biztosan 0 perces a telefon?


Sehonnan. Még a bontatlan doboz se garancia rá, mert azt is újra lehet csomagolni, matricázni meg minden.


Ha sokszor voltak kellemetlen tapasztalataid akkor inkább megbízható helyről vegyél telefont.

2012. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bp1985 ***** válasza:
100%

mire kell figyelnem a boltban?


Hogy a bejáraton ne gsmline, xxlgsm, stb név szerepeljen.

2012. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Magyar nyelvű menüt lehet külön applikációval telepíteni rá vagy hogyan működik? (bocs, de még sosem volt androidos telefonom, csak Nokia)
2012. szept. 25. 14:38
 5/8 anonim ***** válasza:

"megfelelő rommal orvosolható"

Ez azt jelenti, hogy teljes szoftvercsere. De ha nincs rajta magyar nyelv, ne vedd meg, ilyen egyszerű.

2012. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a gsm boltok árai és pl. az edigital ára között 50 ezer (!) Ft különbség van, ennyivel drágább egy úgymond "normális bolt". csak arra voltam kiváncsi, mi az oka a készülékben az ilyen nagy árkülönbségnek.
2012. szept. 25. 15:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Reális az árkülönbség. Az ilyen zugboltokban simán belefuthatsz lopott telefonba is. Amúgy meg vedd szolgáltatónál, olcsóbb, mint az edigital.
2012. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Magyar nyelvű menüt lehet külön applikációval telepíteni rá


MoreLocal 2, aki nem akarja buherálni a telefont azoknak jó ez az alkalmazás. Régen mondjuk nem volt a legtökéletesebb, de mostanság egész jól funkcionál.

2012. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!