Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Peston kérdése:

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Üdv! Szeretnék egy új mobilkészülékbe beruházni, azonban nem tudom, melyik lenne a legjobb. Van egy pár kikötésem, ezek alapján szeretnék választani:


- Érintőképernyő

- Wi-Fi

- Bluetooth

- Zene és rádiólejátszó

- Hangos legyen (most Nokia 2730 Classicom van, arra akkor se ébredek fel, ha 5 lépésre van tőlem, úgyhogy lehetőleg üvöltsön a készülék)

- Kártyás, Telenor vagy független

- Max. 25.000 HUF (ez eltolódhat 28.000-ig, de csak addig!)


Aki tud ajánlani készüléket, kérem írja meg, és lehetőleg érvekkel együtt, hogy miért lenne az ideális, milyen előnye/hátránya van, stb. Előre is köszönöm!


2012. szept. 24. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Zene és rádió hallgatásra, webböngészésre és kommunikációra ebben az arában ez a legjobb. Persze nem egy duplamagos bivalyerős telefon, de 28-ért ez a legjobb. Nekem ilyen van és engem kiszolgál teljesen.

2012. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nagy igények, tehát szerintem egy Huawei Ascend Y200 lenne a legideálisabb. Kártyásan 24-25 T-Mobile webshopból.
2012. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Megnéztem ezeket a készülékeket, és fel is írtam.


Samsung Galaxy Y - erről mit tudtok mondani? :)

2012. szept. 25. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Jobb a C5-03


Pl. nagyobb maga a kijelző és nem utolsósorban a felbontás


Samsung: 240 x 320

Nokia: 360x640


Samsung kamerája: 2 MegaPixel

Nokia: 5 MegaPixel


Samsung: Nincs ingyenes térkép és Offline GPS

Nokia: van mindkettő.

2012. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. :)
2012. szept. 26. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!