Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilos vagyok, és nem...

T-mobilos vagyok, és nem tudom hol váltsak díjcsomagot vagy ilyesmit? Mert percenként 100 forintot vesznek le

Figyelt kérdés
Fél éve van meg az új telóm, ezzel szolgáltatót is váltottunk és azt vettem észre h percenként 100 forintot vesznek le.Én nem nagyon értek ehez az a baj, és elég idegesítő. 3000 forintot töltöttünk fel rá 2x is, és gyorsan elment, bár igaz hogy alig beszélek sokat, nagyrészt sms-t küldök. Hol tudnék ezen változtatni?

2012. szept. 23. 22:00
 1/4 anonim válasza:
1430 az ügyfélszolgálat, hívd fel.
2012. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100 forintos tarifacsomag nincs, szerintem a mobilnet szívja le a pénzed.
2012. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1777-et felhívod, majd 2-es, 2-es, 1-es, és hallgasd végig a díjcsomagkínálatot, majd válaszd ki az új díjcsomagod, de egyébként az időszaki díj nélküli díjcsomagok közt a Domino 5 a legjobb.
2016. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!