Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Flo Rida-nak jó ízlése van...

Flo Rida-nak jó ízlése van telefonok terén?

Figyelt kérdés
A Whistle című klippben Nokia Lumia 900-at használ.

2012. szept. 23. 18:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye válasz.De hogy megnyugodjon a kicsi lelked nem rendkívül sz@r ízlése van Flo Rida-nak telefonok terén.Akkor lenne jó ha egy iPhone 5-tel vagy Galaxy S3-al feszítene.
2012. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
iPhone? Tiszta szégyen az egész mióta megjelent! Semmirevaló! A Samsung meg azzal a papír hátlappal egy kínai vacak hatását kelti, mert kb olyan szinten is van! 2 hulladék!!!
2012. szept. 23. 19:02
 13/19 Gugu Gabor ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdésedet kedves kérdező itt volt pár válasz lehet nem tetszik de ettől még igaz... nem mondom hogy a nokia vacak de én is azon az állásponton vagyok hogy vannak tőle jobb telefonok is.

Perszer a telefon mint minden más ízlések és pofonok ha neked a nokia tetszik akkor vegyél nokiát de ettől még nem az lesz a legjobb telefon a világon.

Sokan istenítik az almát én arról váltottam pár hónapja és nem bántam meg.

2012. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha úgy is te vagy Flo Rida könyvelője (máskülönben honnan tudnád, hogy nem kapott kest), miért nem kérdezed meg tőle személyesen, hogy milyen telefonja van?
2012. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Még mindig csak OFF-olt mindenki...besz@rok, hogy egy értelmes válaszoló sincs ezen a kurv@ oldalon. Eddig tiszta szégyen mind.
2012. szept. 23. 20:10
 16/19 anonim ***** válasza:

Már leírtuk, hogy az reklám telefon. Addig várod a választ, amíg valaki le nem írja: "igen ilyen jó izlése van, a Lumia 900-as jó telefon"

Leírjam neked v. így is megelégedsz vele?

2012. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A kerdes feltevoje amugy nagy Lumia 900 troll, szerinte az a vilag legjobb telefonja. Egy masik kerdesnel leoltott mert azt mereszeltem mondani hogy a WP8-as Lumiak jobbak :(
2012. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A megfigyelő képességed nagyon jó de a gondolkodásoddal baj van.Nem érted vagy nem akarod megérteni amit 2 oldalon keresztül pofáztunk neked?Nem?Akkor leírom neked 2 féleképpen:

1.A NOKIA Lumia 800/900 messze nem a legjobb telefon.Egyrészt mert WindowsPhone 7-esek és a WP8-as Lumiák elég nagyot ver rájuk.A klipben levő Lumia használatáért Flo Ridának fizetett a Nokia.Ez nem is kérdés.

2.(az amit TE szeretnél hallani):

A NOKIA Lumia 900 istencsászár telefon hatalmas köröket ver mind az iPhone 5-re mind a Galaxy S3-ra(illetve a hamarosan érkező S4-re is) mitöbb még egy négymagos PC-re vagy laptopra is.Flo Rida kedvenc telefonja ráadásul.Ebből is látszik hogy milyen remek ízlésű fickó.

Na remélem meg vagy most már elégedve.Ha nem dugd be a fejed a fagyaszóba és hűtsd le magad.

2012. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
NEM fizetett neki senki. Mondta.
2012. szept. 25. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!