Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Kiest inditom PC-én...

A Samsung Kiest inditom PC-én Az objektum hivatkozás nincs beállítva semmilyen objektumpéldányra ezt irja ki de miért valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Távolítsd el a kiest, újraindítás majd ismét telepítsd és kövesd a képernyőn megjelenő utasításokat
2012. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Piatkó Szilárd válasza:
Megtörtént,de a helyzet ugyanaz. Uninstall kies,restart,telepítés végig csinálva.Indítás,és az a hibaüzenet. "Az obiektum hivatkozás nincs beállítva semmilyen objektumpéldányra"!Megpróbáltam a feleségem laptopján is,de ugyanez a helyzet!Kérem segítsen valaki,mert szeretném menteni az adataimat,de a kies nélkül nem tudom.Köszönöm előre is.
2014. febr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!