Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s3 vagy One X?

Galaxy s3 vagy One X?

Figyelt kérdés
Nemsokára döntést kell hoznom, melyik telefont érné meg jobban megvenni. A válaszokat előre is köszönöm!
2012. szept. 23. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
One X
2012. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha az üzemidő a fontos, akkor S3, mert elég szépen odaveri a HOX nevetséges üzemidejét.

Viszont szerintem minden szempontból jobb az S3. Az üzemidő alapból fontos dolog, és ha már ennyit költ az ember egy telefonra, akkor fontolja át sokszor. Amúgy múltkor néztem 1 HOX-os topicot, és szidta a telefonját, mert mindig beszaggatott. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de 4magon szaggatni nem valami jó dolog.

2012. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak hogy kontrázzak a megfelelő s3-as fórumtopikokban is vannak, akik panaszkodnak, hogy akad...én inkább a one x-et venném.
2012. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
One X. Picivel kisebb a CPU órajele, de sokkal jobb telefon.
2012. szept. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az One X mitől jobb az s3-tól? Az aksi jóval kevesebb ideig bírja, mint az S3-é. Ettől elvonatkoztatva még miben jobb? Tisztában vagyok a Sense letisztultságával, de ennyi még nem elég.
2012. szept. 23. 17:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, olvasd el ezt a tesztet: [link]

Mellesleg már a Sense letisztultsága is bőven elég ahhoz, hogy az One X -et válaszd, mivel a samsungos TouchWiz nemigen hallott még optimalizálásról sem.

2012. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem a régi 20000ft-os samus telókról van szó..

Az S3-as TW nem szaggat, ellenben a Sense UI-val.

Szerintem meg 1 jobb akkuidő elég ahhoz, hogy dönteni lehessen. A régi Sense még jó is volt, mert egyedi volt, de a mostani 1 ADW Launcherre hasonlít, és szaggat.

2012. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!